Home Předín Aktuality
Předín

Aktuality

Pohádkový Karneval

Pohádkový Karneval

Předínská Mateřinka

Sobotní odpoledne patřilo dětem. Spolek Předínská MATEŘINKA pořádal již tradiční POHÁDKOVÝ KARNEVAL - tentokrát na téma Tři oříšky pro Popelku. Rodiče Ozorákovi, Jeřábkovi a Krejčí sestavili úžasný program se spoustou soutěží a her. Nechyběla bohatá tombola. Všechno vyšlo na výbornou, spokojeny byly nejenom děti, ale všichni kdo přišli. Organizaci karnevalu zajistilo osazenstvo mateřské školy.

 

25.3.2019 Celý článek
2. PLES SOKOLA PŘEDÍN

2. PLES SOKOLA PŘEDÍN

SOKOL PŘEDÍN

V sobotu 23. 2. se v kulturním domě konal 2. Ples Sokola Předín. K tanci a poslechu zahrála kapela CREDIT z Moravských Budějovic. 

Celý článek
Hasičské ples

Hasičské ples

Aktuality

V sobotu 26. 1. jsme otevřeli předínskou plesovou sezónu hasičským plesem. K tanci a poslechu jako již tradičně zahrála kapela Kalybr. 

Celý článek
Předsilvestrovský výstup na Mařenku

Dne 29.12.2018 se uskutečnil již 20. předsilvestrovský výstpu na Mařenku. Před dvanáctou hodinou se u rozhledny na nejvyšším kopci třebíčska sešlo několik set lidí ze všech přilehlých vesnic. 

3.1.2019 Celý článek
Vánoční Jarmark

Vánoční Jarmark

Aktuality

VÁNOČNÍ JARMARK se uskutečnil v neděli 9.prosince 2018 od 10:00 hod v kulturním domě. Mohli jsme zde vidět ukázku vánoční dekorace, keramiku, výrobky z levadnule, Slovenské sýry, řeznictví a uzenářství ...

Dílnička pro tvořivé děti.

K sněkdu byla zelňačka s klobásou a gulášovka, tradiční bramborové pekáče a brámboráky.

Celý článek
Rozsvícení vánočního stromu

Rozsvícení vánočního stromečku je u nás spojeno s mikulášskou nadílkou. Proto jsme se i tentokrát sešli 6. 12. na plácku před FLOPem. Jelikož máme u nás v Předíně jen samé hodné děti, Mikuláš všechny obdaroval.

6.12.2018 Celý článek
Oslavy 100 let vzniku republiky

Oslavy 100 let vzniku republiky a lampionový průvod.

26.10.2018 Celý článek
Noční soutěž v požárním útoku mladých hasičů

Noční soutěž v požárním útoku mladých hasičů.

30.6.2018 Celý článek
Loupežníci na Chlumu aneb statečná Bibiana

Na co vás zvou naši divadelní ochotníci o velikonočních svátcích, co si pro vás připravili a nacvičili? Na hru Loupežníci na Chlumu aneb statečná Bibiana - jedná se o starší divadelní hru svérázně přepracovanou Františkem Ringo Čechem a také trochu našimi ochotníky.
Statečná Bibiana má odvahu vydat se do lesa plného loupežníků pro zapomenutou sošku svého pána. Otomar, její milý a syn hradního pána, je velký, ale roztomilý zbabělec. Jindřich, hradní pán, který vášnivě hraje dámu a rád si prohlíží svět skrz dno poháru, nepřeje lásce Bibiany a Otomara. Srovnává jejich postavení ve společnosti. Banda loupežníků se chce zmocnit dámy a oloupit hosty na pořádaném hradním plese. Jak ale dopadne štěstí Bibiany a Otomara?
Na to se přijďte podívat v sobotu 31. 3. v 19:00 hodin nebo v neděli 1. 4. 2018 ve 14:00 hodin do kulturního domu v Předíně.
Naši ochotníci doporučují dětským divákům vstup od 15 let.

31.3.2018 Celý článek