Home Předín Aktuality DĚTSKÝ KARNEVAL

DĚTSKÝ KARNEVAL

SPOLEK PŘEDÍNSKÁ MATEŘINKA

Datum publikace: 16.3.2022
DĚTSKÝ KARNEVAL

Pohádka Koloběžka první byla inspirací pro uspořádání letošního předínského karnevalu. Děti soutěžily v lovení starých škrpálů z rybníka, v jízdě zručnosti na koloběžkách a odrážedlech a také si vyzkoušely mluvení do mikrofonu, když měly vyslovit různé jazykolamy. Oblíbenou se zřejmě v Předíně a okolí stane také hra na překusování žížal v letu, tu se všechny děti také naučily. Necelá stovka pohádkových postav po překonání počátečního ostychu zaplnila při tancování parket a předvedla rodičům, babičkám a dědečkům své umění v překrásných tanečních kreacích. Dobře se pobavili také výrostci, kteří veškeré dění pozorovali z chodby kulturního domu.

O přestávce se mezi přítomnými vybral příspěvek 2425 Kč na pomoc Ukrajině.

Poděkování patří rodičům za příspěvky do tomboly, o ni se pak báječně postaraly holky ze školky. Na občerstvení se podávaly teplé buchtičky a párek v rohlíku, točená limonáda tekla proudem.

Pohádková moudra pana Wericha nás naučila, že lidem se nejvíce vyplatí, když jeden druhému pomáhá, že největším nepřítelem člověka je hloupost a že smích je nejlepší lék. Proto děkuji všem, kteří svým smíchem přispěli k příjemně strávenému odpoledni.

Výtěžek 17 785,- Kč bude převeden na transparentní účet spolku Předínská Mateřinka při MŠ Předín. 

 

                                                                                                                                                               Jiří Ozorák