Home Předín Rozhlas Den otevřených dveří se záchranáři Jihlava

Den otevřených dveří se záchranáři Jihlava

Datum publikace: 8.6.2022
Den otevřených dveří se záchranáři Jihlava

Den otevřených dveří se záchranáři, který se koná již tuto sobotu 11. 6. 2022 od 10:00 do 17:00 hod. v Jihlavě.

Staňte se na den záchranářem a přijďte se podívat na nové Vzdělávací a výcvikové středisko Zdravotnické záchranné služby Kraje Vysočina.

V průběhu celého dne bude uvnitř střediska probíhat několik ukázek první pomoci, záchrany pacienta a ukázky vozů ZZS a IZS. Budete si moci prohlédnout simulátor vrtulníku, vyzkoušet oblek biohazard týmu a abyste o nic nepřišli, budou ukázky z jednotlivých stanovišť promítány na TV přímo v dané místnosti i v přednáškovém sále.

Kromě toho představí svou činnost a ukázky také Policie ČR. Můžete si zkusit práci dopravního policisty, simulační brýle nebo vidět ukázku s policejním psovodem.

A na co dalšího se můžete těšit? Po celý den se budete moci zapojit do aktivit a soutěží o drobné ceny. Děti mohou dovádět v rámci animačních programů s Milanem Řezníčkem a k dispozici bude také malování na obličej, fotokoutek nebo laserová biatlonová střelnice.

Akce je zdarma!

Na prohlídky Vzdělávacího a výcvikového střediska Zdravotnické záchranné služby Kraje Vysočina není nutná předchozí registrace!